Máte doma elektrospotřebič?

Čtěte dál a poznejte

Odstínění smogu a mnohem více

Díky minerálu šungit

 • 1
  Schopnosti a použití šungitové pyramidy
  Pyramida je schopna odstínit elektromagnetické pole různých domácích i průmyslových elektrospotřebičů, např. TV, PC, mikrovlnná trouba aj. Pyramida ze šungitu je jeden z nejefektivnějších prostředků proti geopatogenním vlivům. Je schopna zmenšit negativní vliv okolí, odrážet a neutralizovat působení geopatogenních zón. U člověka, který se nachází v blízkosti pyramidy se zvyšuje imunita, zlepšuje se celkový stav, odstraňuje se nervové napětí, bolesti hlavy, nespavost a zvyšuje se celkové uvolnění organismu.
 • 2
  Voda
  Šungitová pyramida se užívá k přípravě šungitové vody. Budte překvapeni nakolik vám sama pyramida ponořená do vody vyčistí, upraví a zharmonizuje vaši vodu.Předpokládá se, že šungit je schopen měnit strukturu vody, zvyšovat její energetiku a také smazávat z její pamětí negativní informace o znečištěních, které byly v ni do očištění.
 • 3
  Unikátní vlastnosti
  Unikátní jsou baktericidní vlastnosti šungitu. Je dokázaná jeho efektivita v bojí proti široké škále bakterií a vírů. Procento jejích vyhubení ve vodě činí 85-98% oproti jejích prvopočátečnímu stavu. Kromě toho se předpokládá že šungit je schopen měnit strukturu vody, zvyšovat její energetiku a také smazávat z její pamětí negativní informace o znečištěních, které byly v ni do očištění
 • 4
  Pyramida ze šungitu je příkladem synergie tvaru ( pyramida ) a minerálu s unikátními léčebnými účinky ( šungit). Pokud se chcete zbavit dlouhodobé podrážděnosti, únavy a neklidu, stačí jednoduše šungitovou pyramidu postavit ve vašem pokoji. Jednu ze stran pyramidy postavte ve směru světových stran S-J.

Malá pyramida vyrobena z minerálu šungit

 • Materiál,zpracování, původ:
  Jedná se o unikátní minerál Šungit. Leštěný. Dovoz z jediného naleziště na světe Karelie v Rusku.
 • Vlastnosti a technická data:
  v nabídce jsou různě velké pyramidy s různým dosahem působení: 5x5 cm, 7x7 cm, 9x9 cm

Ceník

pyramida šungit 5x5 cm
363 Kč
rádius působení 2,8 m
Pyramida šungit 9x9 cm
1059 Kč
Rádius působení 8 m !

Při dodání formou dobírky účtuji za poštovné, balné a dobírečné 130 Kč.

Svoji šungitovou pyramidu si objednejte prosím zde: