Rudolfova pyramida

Vyrobena v ČR z českého smrku. Krásně opracovaná a voňavá. Je mobilní, rozebíratelná a skladná.  

pyramida

a je tady.. domácí pyramida 

doma

venku

Toto je malá harmonizační pyrmida o straně 40 cm. Vyrobena v ČR z českého smrku. Krásně opracovaná a voňavá. Je mobilní a skladná.  

malá pyramida 40cm

malá pyramida 40cm  - ovoce

 malá pyramida 40cm - voda

Informace k pyramidám

 • 1
  Principy
  Pyramida funguje na principu zářiče vibrací. Používání pyramid k léčbě způsobuje celkové ustoupení nemocí a příznaků. Léčí, regeneruje a reguluje samouzdravovací procesy v těle.
 • 2
  Vlastnosti pyramid a pyramidální energie
  Pyramida vstřebává, shromažďuje a vyzařuje biokosmickou energii. Pyramida harmonizuje energie a energetická centra (čakry) v těle a tím působí na orgány, které jsou na nich energeticky závislé. Pyramida vylepší chuť a kvalitu vody a zachovává déle čerstvé potraviny.
 • 3
  Účinky
  Pyramida má velmi uklidňující účinek na stresované a nervózní lidi. Po několika minutách člověk pociťuje obnovující a oživující účinek. Energetické pole pyramidy má schopnost dát biomagnetické oscilace do rovnováhy, takže síly pyramidy působí proti projevům chorob.
 • 4
  Pro koho je?
  Pyramida je vhodná pro dospělé, děti, zvířata. Pro lidi, kteří se chtějí vyladit, meditovat, nabrat energii, uzdravit se. Pro sportovce.
 • 5
  Příklady užití pyramid
  Meditace, relaxace, podpora léčení atd.

Popis Rudolfovy pyramidy

 • Materiál a zpracování
  Pyramida je vyrobená ze smrkového hranolu. Použito dřevo z České republiky.
 • Kompaktnost, skladnost, rozměry
  Pyramida je velmi lehce rozebíratelná a skladná. Ideální a vhodná do domu či bytu. Základna pyramidyje pouze 130x130 cm. Pro přepravu či uložení potřebujete 165x25x25 cm.
 • Technická data
  Bez použití kovových spojovacích prvků. Lehce rozebiratelná. Spoje ve ve všech rozích. Rozměry 130x130x130 cm. Hmotnost 8 kg

Ceník

Rudolfových pyramid

Malá harmonizační pyramida
1500 Kč
Délka strany 40 cm
např.pro harmonizaci věcí, potravin

Svoji pyramidu si objednejte prosím zde