Můj příběh

Kdo jsem? Především jsem přátelský, pozitivní člověk, co chce užívat života, zábavy, čerstvého vzduchu, sportu a všeho hezkého.

V druhé řadě jsem masér, konzultant a překladatel. Pomáhám lidem vyřešit jejich zdravotní obtíže a najít cestu ke zdraví a spokojenému životu.  

Řadu let  jsem pracoval pro strojírenské společnosti. Byl jsem průkopníkem, co prosazuje nová řešení v oblasti techniky. Novým trhům jsem od nuly vysvětloval,  k čemu se tyto vynálezy dají použít, jak mohou dobře sloužit. Pro  zákazníky to  bývá revoluce. Takový výrobek doposud nepoužívali a ani něco takového doposud neznali. Zpočátku logicky pochybovali, zda to pro ně vůbec bude vhodné řešení. Byla to nelehká cesta, co vyžaduje spoustu kvalitativních vlastností. Postupně se však zákazníci přesvědčili o kvalitě a přínosu výrobků. Zde jsem si ověřil, že kvalitní výrobek a služba  má vždy nakonec své místo a stabilní, spolehlivý a důvěrný vztah mezi partnery je velmi důležitý.  

            V té době jsem večer ulehal, na nočním stolku poznámkový blok a ještě několikrát jsem se zvedal a za svitu mobilního telefonu si dopisoval poznámky, co je potřeba zítra v práci vyřešit. Ano, byl jsem na blízku všem partnerům, co to potřebovali. Společnost se vyvíjela a neměla vždy zažitá stabilní pravidla a kulturu. I to mne velmi posílilo. Poskytoval jsem 100% péči pro 20 světových partnerů v různých jazycích, časových pásmech, kulturách.  Byla to vždy pro mne prestižní záležitost. Vydělávat peníze a také být dobrý táta pro své děti. Vždy jsem byl profesionál.

Dříve..

Postupně se učím ještě více.  Vím, že vesmír umí vše zařídit správně. Stačí mu dát prostor.

Opustil jsem moje dlouholeté zaměstnání na velmi slušné manažerské pozici, abych mohl žít klidný život ve vlastní režii. Udělal jsem tak, protože energie prostředí okolo mne mi skutečně velmi vadila. Lidé, vztahy, závist, pomluvy, taktiky, intriky, stres atd. Vnímal jsem tu negativní energii. Podobné vlastnosti okolo sebe vidí mnohý z nás.

Začal jsem se dále věnovat osobnímu rozvoji. Absolvoval kurzy, učil se tvořit vlastní realitu, pracovat s energií a se záměry. 

Poznal jsem své schopnosti, poznal jsem jak pomáhat lidem se zdravotními problémy. Již během prvního roku jsem pomohl ve více než 100 případech.  A to mne hodně začalo bavit.

Jsem absolventem masérské školy a provádím praxi maséra. 

 

Nyní..