Můj příběh

Kdo jsem? Především jsem přátelský, pozitivní člověk, co chce užívat života, zábavy, čerstvého vzduchu, sportu a všeho hezkého.

V druhé řadě jsem masér, konzultant a překladatel. Pomáhám lidem vyřešit jejich zdravotní obtíže a najít cestu ke zdraví a spokojenému životu.  

Řadu let  jsem pracoval pro strojírenské společnosti. Byl jsem průkopníkem, co prosazuje nová řešení v oblasti techniky. Novým trhům jsem od nuly vysvětloval,  k čemu se tyto vynálezy dají použít, jak mohou dobře sloužit. Pro  zákazníky to  bývá revoluce. Takový výrobek doposud nepoužívali a ani něco takového doposud neznali. Zpočátku logicky pochybovali, zda to pro ně vůbec bude vhodné řešení. Byla to nelehká cesta, co vyžaduje spoustu kvalitativních vlastností. Postupně se však zákazníci přesvědčili o kvalitě a přínosu výrobků. Zde jsem si ověřil, že kvalitní výrobek a služba  má vždy nakonec své místo a stabilní, spolehlivý a důvěrný vztah mezi partnery je velmi důležitý.

Dříve..

Opustil jsem moje dlouholeté zaměstnání na velmi slušné manažerské pozici, abych mohl žít klidný život ve vlastní režii. 

Poznal jsem své schopnosti, poznal jsem jak pomáhat lidem se zdravím. Již během prvního roku jsem pomohl ve více než 100 případech.  

Jsem také absolventem masérské školy a provádím praxi maséra. 

 

Nedávno...