BLOG

Osobní pyramida

Tajemství Rudolfovy pyramidy. Energie také u Vás doma

Kdysi dávno si stavěli pyramidy ti největší. Dneska si je pořizují hlavně moudří lidé. My máme své pyramidy pro léčení, harmonii, meditaci a další činnosti také doma. Pokračujte pro více informací zde

Masáž 1 Rudovy masáže

Nové video o Rudových masážích

Minulý týden ještě za krásných a hlavně horkých dnů jsme natočili krátké video v pražském lesoparku. Jsem masér, který umí lidem přichystat to co chtějí. Dělám masáže uvnitř i venku. Venku si můžete dopřát zcela originální masáž s vyšším účinkem díky nádherném propojení se matkou zemí a přírodou.    

Rudolfova pyramida při nácviku telepatie

Telepatie při pobytu v Rudolfově pyramidě

Sešli jsme se minulý víkend v krásném meditačním centru Lažánky. Jedním z bodů programu dle Radka Švendy bylo vyzkoušet si dvě krásné Rudolfovy pyramidy pro trénink telepatie při pobytu v pyramidě.  A šlo to nádherně. Hned první vybrané tři číslice ze škály 1 až 5 přijímající krásně trefil! Bravo. Pyramida, jak se nám zde ověřilo,...

Ani ozařování nepomohlo a jsem nakonec zdravá

Patří to k hlavním otázkám lidí, kteří zatím léčili standardně. Tak se podělím, jak paní, která dříve absolvovala různé rehabilitační a léčebné postupy včetně ozařování, se uzdravila během krátké doby se mnou.

pyramida Bohdalov

Léčivá pyramida na Vysočině

Léčivá pyramida Všechny nemoci jsou způsobeny nerovnováhou. Stav nerovnováhy nám dává upozorňující úder v podobě nemoci. Účelem pobytu v pyramidě je harmonizace všech energetických center v těle, tzv. čaker a tím dochází k odstranění psychosomatických problémů a potíží.

Co je to realita? Ralf Smart

bolest zad 537x392

Bolest v zádech minulostí aneb když léky nepomohou

Bolest v zádech minulostí aneb když léky nepomohou Dnes se podělím o příběh včerejší noci.

Ovlivňujeme sami realitu svým myšlením?

Jak se podařilo vyléčit ostruhu !

Protože ostruha mám pocit trápí stále větší množství lidí a já sám jsem se s několika případy v poslední době setkal, podělím se také o tu zkušenost, jak se podařilo ostruhu vyléčit.

Robert Waldinger 82kB

Co tvoří život spokojeným – Robert Waldinger

Krásný den, protože se zde zabýváme tématy spokojeného života, pan Robert Waldinger nám v připojeném videu předá pár informací pramenících z dlouholetého 50-ti letého výzkumu. Tak si to pojďme prohlédnout pro inspiraci.